25 Şubat 2020 tarihinde İzmir Kalkınma Ajansı ile Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanmalı destek ile İzmir de ''Küçük Ölçekli Aile İşletmeleri için; İşletmem Küçük Biz de Varız '' Soğuk zincir süt üretim projesi için mal alım sözleşmesi yapılmış fakat ihale dosyasının iptaline karar verilmiştir. 21 Temmuz 2020 tarihinde çıkılacak olan ihale tekrar ihale dosyası hazırlanması üzerine ileri ki tarihe atılmıştır. Tarih belirlendiğinde bilgilerinize sunulacaktır.

Saygılarımızla...

S.S DEMİRCİLİ KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ

  S.S. Demircili Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak 2019-2020 yılı zeytin sıkım sezonumuzu açmış bulunmaktayız. Bu yılın tüm halkımız ve zeytinyağı üreticileri için verimli ve bereketli olmasını diler, sezonumuzun hayırlı geçmesini temenni ederiz.

Değerli İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç SOYER, Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet ERİŞ, Tire Belediye Başkanımız Salih Atakan DURAN, Beydağ Belediye Başkanımız Feridun YILMAZLAR, Köykoop Başkanımız Neptün SOYER değerli Meclis üyeleri ve dernek, oda başkanlarımız ve değerli köylülerimiz hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ata tohumumuz karakılçık buğday hasadını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Scroll to top